Warsztaty z jogą

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą WARSZTATY Z JOGĄ / WAKACJE Z JOGĄ 2017! Mamy w planach wakacje z jogą, weekendy z jogą, jogę nad morzem, a także warsztaty łączone – przy współpracy z psychoterapeutką Anią Paszek. Odwiedzimy m.in. Pałac Staniszów, nadmorskie Orzechowo i cudowną Nieprześnię 1 – www.nieprzesnia1.com Zapraszamy!

28. – 29. styczniaPotencjał oddechu w praktyce jogi – Warsztat jogi w SzczecinieSzkoła Jogi Jurka Jaguckiego 
4. – 5. marca – Warsztat jogi w Gdańsku 
31. marca – 2. kwietnia – Weekend z jogą – Pałac Wojanów
29. kwietnia – 6. maja – Majówka z jogą nad morzem – Orzechowo Morskie
24. czerwca – 1. lipcaWarsztat jogi terapeutycznej – Orzechowo Morskie
1. lipca – 8. lipcaJoga nad morzem – Orzechowo Morskie
8 – 15. lipcaJoga nad morzem – Orzechowo Morskie
30. lipca – 5. sierpniaWarsztat jogi połączony z warsztatem rozwoju osobistego z Anną Paszek – Nieprześnia
13. – 19. sierpniaWarsztat pogłębionej praktyki – Intro II / Junior I – Nieprześnia
22. – 23. wrześniaKoncentracja w asanach – Warsztat jogi – Szkoła Jogi Shakti – Warszawa
21. – 22. października – Warsztat jogi – Szkoła Jogi Manomani – Wrocław
27. grudnia 2017 – 1. stycznia 2018Sylwester z jogą w Nieprześni

WAKACJE Z JOGĄ

23. – 30. czerwca – Warsztat jogi terapeutycznej – Orzechowo Morskie – zapraszamy do asysty!
30. czerwca – 7. lipca – Joga nad morzem – Orzechowo Morskie – I turnus
7. – 14. lipca – Joga nad morzem – Orzechowo Morskie – II turnus
29. lipca – 4. sierpnia – Doskonalący kurs nauczycielski – Nieprześnia 
5. sierpnia – 11. sierpniaWarsztat pogłębionej praktyki na poziomie Intro II/Junior I – Nieprześnia

 

Warsztaty poprowadzą:

Romek Grzeszykowski – założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Inermediate Senior I. Jogę praktykuje od 1994 roku – w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju.

Anna Paszek – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego i psychoterapeutka. Od 10 lat realizuje projekty rozwojowe dla różnych grup i śwodowisk, współprowadzi Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie. Realizuje warsztaty z obszaru rozwijania inteligencji emocjonalnej, skutecznego porozumiewania się, budowania relacji i konstruktywnego rozwiązywania konfliktów. W swojej pracy zajmuje się towarzyszeniem w adaptacji do zmian, wspieraniem w zmaganiu się z trudnościami, rozwijaniu świadomości swoich możliwości i akceptacji siebie. Zajmuje się też psychoterapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych, i interwencją kryzysową. Ukończyła psychologię stosowaną, Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, kursy z zakresu pracy indywidualnej i grupowej w sytuacjach kryzysowych. www.gabinetpsychoterapii-krakow.pl

joga-warsztaty-wyjazdy

zdj. Nieprześnia

Tags: No tags

Comments are closed.