fbpx

HomeFAQ

FAQ

Znajdź odpowiedzi na pytania

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Na zajęcia jogi wybierz wygodny, niekrępujący ruchów strój: krótkie spodenki, luźne długie spodnie lub legginsy i t-shirt, bezrękawnik lub koszulka na ramiączkach. Jogę ćwiczymy boso – nie potrzebujesz żadnego obuwia zamiennego.

Maty oraz wszystkie pomoce potrzebne do praktyki jogi znajdują się na salach do ćwiczeń – możesz z nich korzystać! Jeżeli posiadasz własną matę – weź ją ze sobą.

Jeżeli nigdy nie miałeś/aś styczności z joga metodą B.K.S. Iyengara koniecznie zapisz się na Kurs jogi dla początkujących. Kurs trwa dwa miesiące i obejmuje 16 zajęć, 2 razy w tygodniu. Po skończonym kursie z powodzeniem możesz wybrać zajęcia o poziomie początkującym np. grupę łagodną, jogę dla kręgosłupa lub grupę początkującą.

Przyjdź na zajęcia najpóźniej 5-10 minut przed zajęciami, aby spokojnie się do nich przygotować. Podczas zajęć obowiązuje cisza. Pomaga to w skupieniu i koncentracji na własnej praktyce i umożliwia wyciszenie się innym.

Rzeczy osobiste można wziąć ze sobą na salę, a ubranie pozostawić w szatni.

Niestety nie, podczas zajęć nie można korzystać z telefonów komórkowych. Zajęcia jogi to czas na wyciszenie i relaks, szanujemy spokój i komfort wszystkich osób przebywających na sali.

Uważnie obserwuj własne ciało, aby uniknąć kontuzji – w zajęciach uczestniczymy na własną odpowiedzialność, dlatego najlepiej poinformować nauczyciela o wszelkich kontuzjach, urazach i poważniejszych dolegliwościach zdrowotnych. Jeżeli masz wątpliwości, czy joga jest odpowiednim sposobem aktywności dla Ciebie – skonsultuj się z lekarzem.

Nie powinno się spożywać żadnych posiłków przynajmniej na dwie, trzy godziny przed zajęciami. Najlepiej ćwiczy się z pustym żołądkiem. Podczas praktyki nie należy pić, płyny można uzupełnić przed zajęciami lub po nich.

Nadchodzące wydarzenia

grudzień 2023

29gru01stySylwester z jogą w Domu Przebudzeń16:30 - (styczeń 1) 13:00 Dom Przebudzeń, Brzeziny 16A, Organizator: Szkoła Jogi Sadhana Rodzaj wydarzenia:Wyjazdy

styczeń 2024

29gru01stySylwester z jogą w Domu Przebudzeń(grudzień 29) 16:30 - (styczeń 1) 13:00 Dom Przebudzeń, Brzeziny 16A, Organizator: Szkoła Jogi Sadhana Rodzaj wydarzenia:Wyjazdy

marzec 2024

29mar01kwiWielkanoc z jogą16:00 - (kwiecień 1) 11:00 Dom Przebudzeń, Brzeziny 16A, Organizator: Szkoła Jogi Sadhana Rodzaj wydarzenia:Wyjazdy

29mar01kwiJoga zamiast jajka Wielkanoc z jogą16:00 - (kwiecień 1) 13:00 Dom Przebudzeń, Brzeziny 16A, Organizator: Szkoła Jogi Sadhana Rodzaj wydarzenia:Wyjazdy

Shopping Basket
X