fbpx

HomeTwoje potrzeby są ważne

Twoje potrzeby...

... są dla nas ważne

Cześć,

fajnie, że jesteś!

Twoje potrzeby są dla nas ważne. Jeśli wybierasz się (lub dopiero rozważasz wyjazd) na jeden z wakacyjnych turnusów jogi z Sadhaną, chcemy Ci powiedzieć, że podczas tych wyjazdów to Ty będziesz w centrum naszego zainteresowania i to właśnie o Ciebie postaramy się zadbać najlepiej jak to tylko możliwe.

Uważna praktyka jogi – uwzględniająca zarówno Twoje możliwości, jak i ograniczenia – usprawni ciało i pomoże Ci odzyskać z nim kontakt (lub podpowie, jak go nawiązać).

Jeśli cokolwiek Cię blokuje lub chciał(a)byś porozmawiać z nami o czymś przed wyjazdem (o swoich oczekiwaniach, obawach lub nadziejach), czekamy na znak od Ciebie. Chcemy, żeby nasze wakacje z jogą pomogły Ci poczuć się dobrze.

Do zobaczenia na matach,

Romek

Shopping Basket
X