HomeSzkoła

Joga zaczyna się tutaj

Szkoła Jogi Sadhana

Zapraszamy do Sadhany

W Sadhanie prowadzimy zajęcia jogi wg. metody Iyengara. Metoda ta charakteryzuje się dbałością o właściwą technikę i precyzję wykonywania asan.

Pomożemy Ci bezpiecznie postawić pierwsze kroki w jodze. Sposób prowadzenia początkujących jest opracowany i doskonalony przez Instytut Jogi Iyengara w Indiach, we współpracy z najbardziej doświadczonymi nauczycielami na całym świecie, zrzeszonymi w stowarzyszeniach jogi Iyengara.

By praktyka była efektywna a zarazem zdrowa dla każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, używamy pomocy do wykonywania poszczególnych asan

Kilkusetletnia tradycja oraz nowoczesne podejście do pracy z ciałem, pozwoli Ci odnaleźć spokój i da metody do utrzymania go w codziennym życiu.

Po ukończeniu kursu dla początkujących będziesz mógł zdecydować o dynamice zajęć jak i intensywności jaka jest Ci potrzebna, w związku z różnorodnością prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły zajęć.

Mówią o Nas

Szkoła Jogi Sadhana