Wakacje z jogą i rozwojem osobistym – Nieprześnia – 30. lipca – 5. sierpnia 2017

Serdecznie zapraszamy na wakacje z jogą i rozwojem osobistym, który poprowadzą dla Was Ania Paszek i Romek Grzeszykowski.

Romek Grzeszykowski – założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Intermediate Senior I. Jogę praktykuje od 1994 roku – w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju. www.szkolajogi.com.pl

Anna Paszek – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego i psychoterapeutka. Od 10 lat realizuje projekty rozwojowe dla różnych grup i środowisk, współprowadzi Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie. Realizuje warsztaty z obszaru rozwijania inteligencji emocjonalnej, skutecznego porozumiewania się, budowania relacji i konstruktywnego rozwiązywania konfliktów. W swojej pracy zajmuje się towarzyszeniem w adaptacji do zmian, wspieraniem w zmaganiu się z trudnościami, rozwijaniu świadomości swoich możliwości i akceptacji siebie. Zajmuje się też psychoterapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych, i interwencją kryzysową. Ukończyła psychologię stosowaną, Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, kursy z zakresu pracy indywidualnej i grupowej w sytuacjach kryzysowych. www.gabinetpsychoterapii-krakow.pl

unnamed

Po raz kolejny zapraszamy do niezwykle urokliwej Nieprześni na warsztat, w którym będziemy budzić jednocześnie ciało i umysł, w poszukiwaniu powiązań między nimi i odkrywaniu naszych, czasem nie do końca uświadomionych, autentycznych potrzeb i pragnień.

Ciało – to nie tylko wygląd i fizyczność, to też obrazy i wyobrażenia, jakie budujemy z przeszłych i aktualnych doświadczeń, relacji, uwewnętrznionych przekonań i stereotypów, przyjemnych i nieprzyjemnych emocji z nim związanych. Zdarza się, że tracimy wrażliwość na różne aspekty ciała, a niesłuchane sygnały dają o sobie znać poprzez choroby, blokady w ciele, ból.

Emocje – nie zawsze świadome, często trudne do nazwania, niewypowiadane, albo pokazywane nie wprost, czasem tłumione, albo wypierane, gdy boimy się z nimi zmierzyć. To ciało jako pierwsze mówi, co przeżywamy, ono też dotkliwie odczuwa skutki ignorowania tych odczuć. Czasem też poprzez ciało próbujemy poradzić sobie z emocjami, których nie akceptujemy, obawiamy się, czy nie chcemy.

Doświadczenie ciała i emocji na macie będziemy łączyć z warsztatowym przyglądaniem się sobie w relacjach z innymi – budowaniem świadomości naszych potrzeb, uczuć, pragnień i oczekiwań kierowanych do siebie samych i do innych ludzi.

Przyjrzymy się naszym mocom, potencjałom, zasobom i ograniczeniom w różnych obszarach naszego życia:

  • Ciało i jego obraz w nas
  • Nasze wizje idealnych siebie, idealnych relacji i przekonania na temat związków funkcjonujące w naszym życiu
  • Pragnienia i potrzeby,  i dlaczego tak trudno nam odczuwać satysfakcję i spełnienie w życiu
  • Nasze oczekiwania w konfrontacji z rzeczywistością i jak radzimy sobie z frustracją
    i napięciami
  • Jacy jesteśmy dla siebie i dla innych, jak możemy budować bardziej autentyczne i satysfakcjonujące relacje.

Zapraszamy, 
Anna Paszek i Romek Grzeszykowski

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem Ani i Romka dotyczącego łączenia jogi i psychologii – KLIK – oraz opinii jednej z naszych klientek uczestniczącej w warsztacie w poprzednich latach – PRZECZYTAJ.

TERMIN:

30. lipca – 5. sierpnia 2017

PROGRAM:

NIEDZIELA – 30.07:
19:15 – kolacja

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK – 31.07 – 4.08:
7:30 – 9:30 – joga – grupa zaawansowana
9:45 – 11:15 – joga – grupa początkująca
11:30 – obiad
13:30 – 16:30 – zajęcia rozwoju osobistego
17:00 – 19:00 – joga – grupa łączona – relaksy i pranajama
19:15 – kolacja

SOBOTA – 5.08:
7:30 – 9:30 – joga – grupa zaawansowana
9:45 – 11:15 – joga – grupa początkująca
11:30 – obiad

MIEJSCE:

Nieprześnia 1 – https://nieprzesnia.wix.com/nieprzesnia1

https://www.youtube.com/watch?v=G5_-dWMn0N8

CENA:

pokój 2-, 3-osobowy – 1580pln / 1480pln*

*stali klienci

W CENIE:

– zajęcia jogi
– zajęcia oddechowe i relaksacyjne
– zajęcia rozwoju osobistego
– pełnowartościowe, wegetariańskie obiady i kolacje
– noclegi

joga-warsztaty-wyjazdy

ZAPISY:

W celu zapisania się na warsztat prosimy o e-mail z imieniem i nazwiskiem i numerem telefonu uczestnika oraz o wpłatę zaliczki w wys. 380pln na konto:

Stanisław Broszkiewicz
58 8591 0007 2070 0102 4211 0021

z dopiskiem / IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, 30.07 – 5.08 /

Zaliczka nie podlega zwrotowi, prosimy o przemyślane decyzje. Reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce, prosimy o nieprzelewanie całości kwoty.

UCZESTNIKÓW PROSIMY O ZABRANIE SWOICH MAT I PASKÓW! / lub / o poinformowanie nas o potrzebie zabrania sprzętu przez nas.

Zapraszamy na wakacje z jogą! 🙂

Tags: No tags

Comments are closed.