Weekend z jogą w Pałacu Wojanów – 31. marca – 2. kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie z jogą w Pałacu Wojanów!

Zajęcia poprowadzi Romek Grzeszykowski – założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Senior Intermediate I. Jogę praktykuje od 1994 roku – w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju.

TERMIN:

31. marca – 2. kwietnia 2017

MIEJSCE:

Pałac Wojanów  – www.palac-wojanow.pl

ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI:

www.wczasy-joga.pl/weekend-z-joga-w-palacu-wojanow-romek-grzeszykowski-31-marca-2-kwietnia-2017r

Zapraszamy!

Tags: No tags

Comments are closed.