Grafik wakacyjny od 27.07 do 30.08!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

Od nadchodzącego tygodnia wprowadzamy kilka zmian w wakacyjny grafik Sadhany‼️ Przez kolejnych 5 tygodni (licząc od 27 lipca) będziemy z Wami nieco rzadziej, ale z tą samą miłością i uważnością.

Dużą nowością będzie na pewno informacja o wstrzymaniu zajęć na żywo. Nie przejmujcie się jednak, bo zajęcia wrócą na pewno po wakacjach. Na otarcie łez oferujemy dostęp do 60 lekcji online prowadzonych przez Waszych ulubionych nauczycieli.

Bądźcie z nami, odpocznijcie i miejcie się dobrze!

Grafik obowiązuje od 27 lipca do 30 sierpnia 2020! Niezależnie od tego, czy lato spędzacie w Krakowie, czy planujecie wyjechać, w tym roku przez całe wakacje możecie być w kontakcie z naszymi nauczycielami – jesteśmy dla Was stacjonarnie i online!

Bardzo prosimy o przynoszenie ze sobą na zajęcia:
– paska do jogi
– wody
– ręcznika: do ocierania potu i układania na kocach
– maty do jogi: nie jest to obowiązek, bo mamy w Szkole dobrej jakości środki do dezynfekcji i maszynę do ozonowania, ale chcemy, żebyście czuli się najbezpieczniej jak się da!

Miejsca na sali możecie rezerwować przez aplikację Fitssey.
Przypominamy, że to ostatni moment na wykorzystanie karnetów zakupionych przed pandemią.

#chodźżeNaJogę

Do zobaczenia na macie!

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.