Wakacje w Sadhanie czas zacząć!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

Od dziś wchodzimy w tryb wakacyjny. Świeżuteńki szkolny grafik znajdziecie na stronie – obowiązuje od 29 czerwca do 26 lipca 2020! Niezależnie od tego, czy lato spędzacie w Krakowie, czy planujecie wyjechać, w tym roku przez całe wakacje możecie być w kontakcie z naszymi nauczycielami – jesteśmy dla Was stacjonarnie i online!

Bardzo prosimy o przynoszenie ze sobą na zajęcia:
– paska do jogi
– wody
– ręcznika: do ocierania potu i układania na kocach
– maty do jogi: nie jest to obowiązek, bo mamy w Szkole dobrej jakości środki do dezynfekcji, ale chcemy, żebyście czuli się najbezpieczniej jak się da!

Miejsca na sali możecie rezerwować przez aplikację Fitssey.
Przypominamy, że to ostatni moment na wykorzystanie karnetów zakupionych przed pandemią.

#chodźżeNaJogę

Do zobaczenia na macie!

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.