Osiemnastka Sadhany. Czas na zmiany!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

W październiku 2020 roku Sadhana osiągnie wiek dojrzałości. To 18 lat zaangażowania wielu osób, zarówno praktykujących, jak i tych, którzy pomagali poprzez uczenie, współtworzenie koncepcji szkoły, zaprowadzali ład na recepcji i w dokumentach oraz dodawali otuchy w trudnych chwilach (duchowo i materialnie).

Chciałbym z tego miejsca podziękować uczniom i przyjaciołom za to, że przez wszystkie te lata byli ze mną i wspierali szkołę. Chciałbym też podziękować nauczycielom, którzy współtworzyli Sadhanę, za obecność i wysiłek! Bez Was wszystkich ta szkoła nie stałaby się jednym z najważniejszych ośrodków jogi Iyengara w Krakowie i w Polsce.

Przy tej okazji chcę również poinformować o zmianach, które dojrzewały we mnie już od dawna, a które nabrały tempa w związku z pojawieniem się na świecie wirusa, pandemii oraz wszystkich jej konsekwencji.

Szkoła, którą znaliśmy, przestaje istnieć w formie, do jakiej byliśmy przyzwyczajeni. Czas na zmiany! Na ulicy Długiej w Krakowie zostaniemy prawdopodobnie do października. Później planuję stworzyć kameralne miejsce, które będzie służyło Wam do praktyki jogi, rozwoju i przemian. Miejsce, w którym będziemy mogli dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem i miłością.

Więcej opowiem Wam we wrześniu. Tymczasem pozdrawiam znad morza i nie mogę doczekać się spotkania z Wami po wakacjach. Do zobaczenia w Sadhanie!

Z serca,

Romek Grzeszykowski

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.