Zasady bezpiecznej wizyty w Sadhanie!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

A teraz porozmawiajmy o higienie i środkach zapewniających nam wszystkim bezpieczeństwo w tych szalonych czasach!

Najważniejsze jest dla nas Wasze i nasze zdrowie, dostosowaliśmy się więc do obowiązujących wytycznych sanitarnych, w związku z czym:

1. Kupiliśmy parownicę do odkażania podłóg i będziemy jej używać po każdych zajęciach!
2. Pomiędzy zajęciami wprowadziliśmy trzydziestominutowe przerwy, byśmy mogli zdezynfekować salę, wspólnie z Wami sprzęt (będziemy wdzięczni za pomoc!) oraz wywietrzyć przestrzeń. Mamy też w sali wentylatory, dzięki którym szybciej wymienimy dla Was powietrze.
3. Codziennie będziemy sprzątać szkołę z użyciem środków zabijających wirusy, dezynfekować włączniki światła, klamki i wszystkie najczęściej dotykane powierzchnie.
4. Dozowniki do dezynfekcji rąk i sprzętu umieściliśmy w kilku miejscach sali oraz przy wejściu do Szkoły.
5. Na sali będzie można korzystać tylko ze sprzętu nadającego się do dezynfekcji – z klocków, krzeseł i drabinek. Z sali już zniknęły szkolne maty do ćwiczeń. Bardzo prosimy – przynieście własne paski, maty oraz ręczniki. Maty i paski możecie u nas kupić. Możemy Wam również podarować maty second hand, które leżały w naszych magazynach od ponad roku i nikt się po nie nie zgłosił.
6. Na zajęcia zapisujecie się przez internet. Obowiązują limity miejsc, byśmy mogli zachować dopuszczalną i bezpieczną liczbę osób na sali i zgodne z wytycznymi odległości.
7. Nauczyciele nie będą mogli dokonywać na Was korekt manualnych, nie będziemy tez na pewno ćwiczyć w parach.
8. Maski są obowiązkowe w przestrzeniach wspólnych, na sali możecie je zdjąć. Jeśli to możliwe, prosimy też o przychodzenie do szkoły w stroju do ćwiczeń.
9. Nasz zespół został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa oraz wie wszystko na temat nowego reżimu sanitarnego – w razie wątpliwości odpowie na wszystkie Wasze pytania.
10. Każde nowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa będziemy wprowadzać w trybie natychmiastowym.

Do zobaczenia na sali!

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.