Warsztat terapeutyczny w Orzechowie

 

Jogini!

Serdecznie zapraszamy Was do pięknego Orzechowa na wyjątkowy w swoim rodzaju warsztat teraputyczny, który odbędzie się 22 – 29. czerwca 2019 r. Pod okiem niezastąpionego Romana Grzeszykowskiego będziecie mogli czerpać garściami korzyści płynące z praktyki jogi oraz skutecznie walczyć ze swoimi problemami zdrowotnymi.

Spotkaliście się na pewno z opinią wielu znajomych, że joga relaksuje, uspokaja, tworzy równowagę, rozciąga ciało i je wzmacnia.
To wszystko prawda, ale niecała…
Abyście się mogli przekonać przygotowaliśmy dla Was Wakacyjny warsztat terapeutyczny z jogą.
Dzięki niemu życie może ulec przemianie. Wszystko zależy od Waszej decyzji. Po wakacyjnym warsztacie terapeutycznym z jogą świat stanie na głowie, albo wrócicie dla starych zwyczajów. Ale z młodszym ciałem i błyskiem w oku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem – Wakacyjny warsztat teraputyczny z jogą

Tags: No tags

Comments are closed.