Joga na żywo – grafik od 25 maja!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

Drodzy Klienci!

Prezentujemy nowy grafik i cennik Wirtualnej Sadhany, które obowiązują od 25 maja do 28 czerwca (5 tygodni!).
Bardzo Wam dziękujemy, że wspieracie Sadhanę w tych niepewnych czasach.

Do zobaczenia na macie!

Grafik

poniedziałek
18:00 grupa początkująca (Agnieszka Wolak)
19:30 grupa średnio zaawansowana (Agnieszka Wolak)

wtorek
10:00 grupa początkująca (Konrad Kocot)
12:00 grupa zaawansowana #JZK (Konrad Kocot)
18:00 grupa początkująca (Agnieszka Wolak)
19:30 kurs dla początkujących (Agnieszka Wolak)

środa
18:00 grupa średnio zaawansowana (Agnieszka Wolak / Marek Gołąb)

czwartek
18:00 grupa początkująca (Marek Gołąb)
19:30 kurs dla początkujących (Marek Gołąb)

piątek
18:00 grupa początkująca (Marek Gołąb)
19:30 grupa średnio zaawansowana + superwizja (Marek Gołąb)*

Cennik – joga na żywo

dostęp na tydzień (9 lekcji) – 60 zł
karnet open (5 tygodni)** – 190 zł
karnet joga z Konradem #JZK (5 tygodni, 5 lekcji) – 90 zł
kurs dla początkujących (4 tygodnie, 8 lekcji)*** – 90 zł
lekcja indywidualna z nauczycielem (1 osoba, 1 lekcja)**** – 120 zł

zapisy – sadhana.szkolajogi@gmail.com
numer konta Mandala s.c. – 19 1140 2004 0000 3102 7992 1117
numer BLIK – 606582336

* zainstaluj aplikację Zoom i napisz do nas, że chcesz wziąć udział w lekcji z superwizją; link do lekcji otrzymasz na na 15 minut przed zajęciami; pamiętaj, żeby wejść na zajęcia 10 minut przed ich rozpoczęciem!
** wszystkie zajęcia poza kursem dla początkujących
*** kurs rozpoczyna się 26 maja
**** informacje i zapisy u wybranego nauczyciela: Marek Gołąb – golabm23@interia.eu, Agnieszka Wolak – awolak@taniec.krakow.pl

Instrukcja obsługi!

Jeśli wybierasz dostęp na tydzień:
– pamiętaj, że tydzień liczymy od poniedziałku do niedzieli
– wyślij do nas mejla z potwierdzenie przelewu
– w tytuł mejla i przelewu wpisz „dostęp na tydzień” oraz datę poniedziałku, od którego chcesz zacząć
– lekcja jest prowadzona na żywo w facebookowej grupie Wirtualna Sadhana (dołącz do grupy, by móc uczestniczyć w lekcjach). Uwaga! Jeśli Twoja nazwa użytkownika różni się od Twojego imienia i nazwiska, koniecznie daj nam o tym znać w mejlu ze zgłoszeniem.

Jeśli wybierasz karnet open:
– pamiętaj, że karnet jest ważny przez 5 tygodni (!), licząc od poniedziałku do niedzieli
– wyślij do nas mejla i załącz potwierdzenie przelewu
– w tytuł mejla i przelewu wpisz „karnet open”
– lekcja jest prowadzona na żywo w facebookowej grupie Wirtualna Sadhana (dołącz do grupy, by móc uczestniczyć w lekcjach). Uwaga! Jeśli Twoja nazwa użytkownika różni się od Twojego imienia i nazwiska, koniecznie daj nam o tym znać w mejlu ze zgłoszeniem.

Jeśli wybierasz karnet dla skrajnie zaawansowanych #JZK:
– pamiętaj, że karnet jest ważny przez 5 tygodni
– wyślij do nas mejla i załącz potwierdzenie przelewu
– w tytuł mejla i przelewu wpisz „karnet JZK”
– lekcje są prowadzone na żywo w facebookowej grupie Joga z Konradem (dołącz do grupy, by móc uczestniczyć w lekcjach). Uwaga! Jeśli Twoja nazwa użytkownika różni się od Twojego imienia i nazwiska, koniecznie daj nam o tym znać w mejlu ze zgłoszeniem.

Jeśli chcesz wziąć udział w Kursie dla początkujących:
– wyślij do nas mejla i załącz potwierdzenie przelewu
– w tytuł mejla i przelewu wpisz „Kurs dla początkujących II + imię i nazwisko”
– lekcje są prowadzone na żywo w facebookowej grupie Kurs dla początkujących (dołącz do grupy, by móc uczestniczyć w kursie). Uwaga! Jeśli Twoja nazwa użytkownika różni się od Twojego imienia i nazwiska, koniecznie daj nam o tym znać w mejlu ze zgłoszeniem.
– kurs trwa 4 tygodnie i rozpoczyna się 26 maja

Wirtualna Sadhana

Pozdrawiamy najserdeczniej!
Ekipa Sadhany

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.