Lato z Sadhaną! Już dziś zapisz się na wakacje z jogą!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

Jeżeli na co dzień brakuje Wam czasu na czułość i uważność dla siebie i swojego ciała, chcecie odzyskać komfort, zrelaksować się i złapać oddech, lato z Sadhaną jest właśnie dla Was!

Solo, ze znajomymi lub z całą rodziną. Dla praktykujących od dawna i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z jogą. Na nadchodzące wakacje zaplanowaliśmy warsztaty i wyjazdy, wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie!

4–11.07.2020 / Lato z Sadhaną – warsztaty terapeutyczne (Orzechowo)
Warsztaty terapeutyczne, których program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb zdrowotnych uczestników.

11–18.07.2020 / Wakacje z jogą – turnus pierwszy (Orzechowo)
Rodzinne jogowe wakacje nad morzem! Po tych wakacjach Wasz świat stanie na głowie, a do codziennych zajęć wrócicie z młodszym ciałem i błyskiem w oku.

25.07–1.08.2020 / Wakacje z jogą – turnus drugi (Smołdzino)
Rodzinne jogowe wakacje nad morzem! Znajdziecie tu przestrzeń dla siebie niezależnie od tego, czy praktykujecie jogę od dawna, czy dopiero zaczynacie.

1–8.08.2020 / Lato z Sadhaną – warsztaty pogłębionej praktyki (Smołdzino)
Warsztaty pogłębionej praktyki przeznaczone dla osób regularnie praktykujących jogę Iyengara.

Więcej informacji o aktualnych wydarzeniach, warsztatach i wyjazdach: kliknij tutaj!

Informacje i zapisy na wyjazdy realizowane w ramach lata z Sadhaną: sadhana.szkolajogi@gmail.com

Pozdrawiamy najserdeczniej!
Ekipa Sadhany

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.