Od 6 czerwca wracamy na maty!

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

Drodzy Klienci!

Wszystko wskazuje na to, że od 6 czerwca (sobota za tydzień) zaprosimy Was na maty do prawdziwej Sadhany !

Dziękujemy Wam bardzo za dotychczasową obecność, a jednocześnie uspokajamy tych, którzy polubili Wirtualną Sadhanę – lekcje jogi online (co najmniej do końca czerwca) odbywały się będą bez zmian.

W najbliższych dniach poinformujemy Was o tym, jak będzie wyglądał nowy grafik. Spodziewajcie się go jednak w bardziej okrojonej wersji niż dotychczas. Na zajęcia stacjonarne będą obowiązywały osobne karnety i cenniki. Nie obejdzie się też bez konieczności wcześniejszego zapisywania się na zajęcia (z uwagi na specyficzne wytyczne będziemy musieli zmniejszyć liczbę dostępnych miejsc).

I jeszcze jedna ważna informacja – w nowej Sadhanie nie będziemy honorowali Kart Multisport!

#staytuned

Pozdrawiamy najserdeczniej!
Ekipa Sadhany

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_icon_list_items type=”block” icon_type=”icon” icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ icon_size=”30″ heading=”h4″ icon_space=”100″ items_color_type=”border” border_width=”10″ border_radius=”50%” unifier_width=”1″ position=”left” animation_delay=”0″][cmsms_icon_list_item title=”Title”]

Click here to change this text

[/cmsms_icon_list_item][/cmsms_icon_list_items][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_simple_icon icon=”cmsms-icon-thumbs-up-5″ size=”40″ space=”60″ display=”block” text_align=”center” border_width=”0″ border_radius=”50%” target=”self” animation_delay=”0″][/cmsms_simple_icon][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.