Ciało i świadomość w procesie zmian – warsztat Ani Paszek i Romka Grzeszykowskiego w Sopatowcu

2

Romek Grzeszykowski – założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Inermediate Senior I. Jogę praktykuje od 1994 roku – w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju. www.szkolajogi.com.pl

Anna Paszek – psychoterapeutka i trenerka umiejętności psychospołecznych. Ukończyła psychologię stosowaną, Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, liczne kursy z zakresu pracy indywidualnej i grupowej w sytuacjach kryzysowych. Od ośmiu lat realizuje projekty rozwoju osobistego i szkolenia z zakresu umiejętności psychospołecznych, współprowadzi Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie, pracuje w poradniach zdrowia psychicznego. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu rozwijania inteligencji emocjonalnej, umiejętności komunikacyjnych, szczególnie w sytuacjach kryzysowych, budowania relacji, konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, asertywności. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par i interwencję kryzysową. www.gabinetpsychoterapii-krakow.pl

 

unnamed

 

W pewnym momencie w życiu każde z nas poczuło, że zarówno sama terapia, jak i joga, są niewystarczające, zaczęliśmy więc czerpać z zasobów obu dziedzin. Naszym zdaniem praca tylko na jednym z tych poziomów jest jak poruszanie się na jednej nodze. Korzystanie z potencjału psychologii i jogi pozwala dynamicznie pójść do przodu.

W oparciu o własne doświadczenia oraz badania naukowe* stworzyliśmy przestrzeń, w której możliwa jest synergia w pracy z ciałem i umysłem. Już po raz drugi zapraszamy na warsztat, którego celem jest poszerzenie własnej świadomości, by żyć pełniej.

Przyglądając się sobie samym w przestrzeni, w relacjach z innymi osobami, będziemy szukali sposobów na zmianę nawykowych, ograniczających wzorców zachowań, które utrudniają nam nie tylko tworzenie satysfakcjonujących relacji, ale też przeżywanie zadowolenia i radości w życiu. Obszary, którymi będziemy się zajmować, to mi.n.:

Oczekiwania i rzeczywistość – jak nasze wizje idealnych relacji i przekonania na temat związków funkcjonują w naszym życiu
Dystans i granice – o potrzebie przestrzeni w relacjach
Bliskość i intymność – czy bycie w relacji grozi utratą indywidualności
Potrzeby i pragnienia – dlaczego tak trudno nam odczuwać satysfakcję i spełnienie
Empatia i zrozumienie – jak słuchać żeby naprawdę usłyszeć
Mężczyźni i kobiety – czy naprawdę aż tak się różnimy i czy zawsze jest oczywiste, czego potrzebuje druga strona
Strefa komfortu i strefa zmiany – co nas napędza, a co hamuje w procesie zmian

PROGRAM:

26.07 – NIEDZIELA:
19:15 – Kolacja

27 – 31.07 – PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
7:30 – 9:30 – Joga – grupa zaawansowana
9:45 – 11:15 – Joga – grupa początkująca
11:30 – Obiad
13:30 – 16:30 – Zajęcia rozwoju osobistego
17:00 – 19:00 – Joga – grupa łączona – relaksy i pranajama
19:15 – Kolacja

1.08 – SOBOTA:
7:30 – 9:30 – Joga – grupa zaawansowana
9:45 – 11:15 – Joga – grupa początkująca
11:30 – Obiad

MIEJSCE:

Sopatowiec – przyjazny dom w górach.
https://www.sopatowiec.pl/

CENA:

pokój – 1480pln / 1350pln*
poddasze – 1420pln / 1280pln*

W TYM część za wyżywienie oraz nocleg – 420 – poddasze / 480 – pokój – w kwestii rachunków za tę część prosimy o kontakt z Gosią Kacner 🙂

*stali klienci

W CENIE:

– zajęcia jogi
– obiady wg kuchni PIĘCIU PRZEMIAN Gosi Kacner
– zajęcia oddechowe i relaksacyjne
– zajęcia rozwoju osobistego

ZAPISY:

W celu zapisania się na warsztat prosimy o e-mail z imieniem i nazwiskiem i numerem telefonu uczestnika oraz o wpłatę zaliczki w wys. 200pln do 25. czerwca na konto:

SC MANDALA
Długa 17, 31-147 Kraków
07 1950 0001 2006 0351 1381 0002

z dopiskiem / IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA – SOPATOWIEC /

Zaliczka nie podlega zwrotowi, prosimy o przemyślane decyzje.

Warsztat ruszy jeżeli zbierze się grupa min. 10 osób.

Zapraszamy! 🙂

Tags: No tags

Comments are closed.