zar-tor-saneczkowy-dom-przebudzen-scaled

Wielkanoc z Jogą

Serdecznie zapraszamy na Wielkanoc z jogą dla początkujących i praktykujących ?

Będziemy praktykować ?
? asany, by oczyścić ciało
? ćwiczenia oddechowe, by uwolnić emocje
? medytację, by zbliżyć się do tego, co pali się w nas czystym światłem i rozpuszcza cienie

Warsztaty odbędą się w Domu Przebudzeń – blisko natury, w miejscu wymarzonym do kontemplacji i odpoczynku, w którym poczujecie się jak w świecie równoległym (oczywiście mocno ugruntowanym) ?

? Termin: 7–10 kwietnia 2023
? Miejsce: Brzeziny 16 A, 43-353 Porąbka – www.domprzebudzen.pl

Więcej informacji i zapisy:
? sadhana.szkolajogi@gmail.com
☎️ +48 600 016 926

Szczegółowy program warsztatów oraz cennik znajdziecie na naszej stronie internetowej ? https://szkolajogi.com.pl/events/wielkanoc-z-joga/

?‍♂️ O prowadzącym ?
Roman Grzeszykowski – założyciel Szkoły Jogi Sadhana. Magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara uhonorowany tytułem Intermediate Senior I. Praktykuje jogę od przeszło 20 lat, w tym czasie przebywał m.in. w Kayvaliadhama Yoga Hospital w Lonavla oraz w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, gdzie asystował w klasach terapeutycznych i kobiecych. Brał udział w kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak: Faeq Biria z Paryża, Gabriela Gubillaro z Florencji, Lois Steinberg z Chicago i Rajvi Mehta z Bombaju. W Polsce ukończył Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu na specjalności Terapie Naturalne, jednocześnie wykładając tam jogę i refleksoterapię.

Comments are closed.