Sylwester z jogą 2021/2022

Drodzy,

Zapraszamy Was na dobrą zabawę podczas wyjazdu sylwestrowego z jogą! Fantastyczni ludzie, super atmosfera i pyszne jedzenie, a w Sylwestra tańce na stole.

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara. Prowadzimy zajęcia w oparciu o metodologię opracowaną we współpracy z najlepszymi szkołami jogi na świecie. Działania nasze służą wzmacnianiu i rozciągnięciu ciała. Mają również działanie regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące.

W tej metodzie jogi wykorzystujemy pomoce by bezpiecznie i zdrowo wykonywać pozycje. Korzystamy dla Twojego zdrowia z koców, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł oraz wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje pomagają w różnych dolegliwościach, prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.

Dla osób już praktykujących, wprowadzamy bardziej zaawansowane i dynamiczne sekwencje asan.

Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

Więcej informacji o wyjeździe: https://szkolajogi.com.pl/events/sylwester-z-joga-2021-2022/

Tags: No tags

Comments are closed.