Z każdej możliwej strony pytacie nas o harmonogram zajęć w okresie okołoświątecznym ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Inaczej sprawa ma się z kursami i dlatego przypominamy wszystkim osobom z kursów dla początkujących III-V oraz IV-VI o przerwie w zajęciach, która będzie mieć miejsce między 14, a 20 kwietnia.
Mimo że zajęć nie będzie, myślami jesteśmy z Wami i na pewno nie zostawimy Was samych ![]()
![]()
Aktualny grafik zawsze znajdziecie na naszej stronie internetowej ![]()
![]()
Do zobaczenia na matach ![]()
![]()
