Podróż do siebie. Wspólna praktyka jogi, relaksy i rozmowa

„Podróżuję przede wszystkim do siebie. Spotykam swój niepokój i złość, gdy coś wymyka się ciasnym wyobrażeniom i planom. Dzień po dniu oddalam się od miasta i idę w stronę dżungli. Spotykam pomocnych ludzi. Otaczam opieką swoje stare zgryźliwe kawałki, czasami mówię im dość. Staram się stawać za sobą i cieszyć się swoją obecnością.”

Kiedy to czytasz, pewnie nadal jestem w dżungli (nie tylko tej metaforycznej – jestem tam również fizycznie). 18 marca planuję już jednak być z powrotem w Krakowie i w związku z tym chciałbym Cię zaprosić na spotkanie ze sobą. Ze sobą, czyli z Tobą, choć oczywiście też tam będę i poasystuję Ci w Twojej podróży do siebie.

Będzie to podróż pełna asan i oddechu. Tylko tyle i aż tyle. Poszukamy przestrzeni w ciele i w głowie. Będziemy praktykować jogę, relaksować się i rozmawiać. Wszystko w zgodzie ze sobą, czyli z Tobą. Do zobaczenia na matach!

Romek Grzeszykowski

Szczegóły warsztatów: TUTAJ

Tags: No tags

Comments are closed.