Olejki eteryczne – warsztat z Anią Olszewską

* Chcesz zadbać o zdrowie swoje i najbliższych w naturalny sposób?
* Chcesz dowiedzieć się, czym są olejki eteryczne i dlaczego ważna jest ich jakość?
* Jak bezpiecznie korzystać z olejków w domowej apteczce i jakie mają zastosowanie?
********

Zapraszamy na spotkanie z olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej – skutecznymi i bezpiecznymi substancjami pochodzenia roślinnego, pomocnymi w większości dolegliwości współczesnego człowieka. Dowiecie się, czym są olejki eteryczne, skąd pochodzą i jak się je pozyskuje. Ania przekaże dużo ciekawych i praktycznych informacji o ich jakości, działaniu, bezpieczeństwie stosowania i wszechstronnym zastosowaniu. Będzie to nie tylko okazja, żeby poszerzyć wiedzę o olejkach eterycznych, ale również żeby poczuć ich cudowny zapach, a nawet ich spróbować.
********
********
Warsztat poprowadzi Ania Olszewska – z zawodu menadżer, prawnik i księgowa w jednym. Z zamiłowania edukatorka zdrowego stylu bycia, pasjonatka życia oraz miłośniczka tradycyjnej medycyny chińskiej i refleksologii.
Mama – 5-letniej córki (alergiczki) i prawie 2-letniego syna- która zmuszona została do poszukiwań najbezpieczniejszego i najlepszego sposobu na zadbanie o zdrowie swojej rodziny.
********
********
* Zapisy: sadhana.szkolajogi@gmail.com lub annaolszewska860@gmail.com
* Cena: 40 zł (płatne na miejscu)
* Miejsce: Sadhana Szkoła Jogi, ul. Długa 17A, Kraków
********
********
“Trwa zima, a wraz z nią kichanie, prychanie i cieknący katar. Czy można i da się zaopiekować sobą i rodziną w bezpieczny i naturalny sposób, bez zbędnej chemii i szkodliwych substancji? Dlaczego olejki eteryczne to dobre rozwiązanie dla osób, którym bliska jest natura i naturalne możliwości wspierania zdrowia? Dlaczego warto wybrać wysokiej klasy olejki eteryczne i wspomagać swoje zdrowie z bezpiecznymi substancjami pochodzenia roślinnego? Jak można wykorzystać olejek z mięty pieprzowej? Dlaczego olejek z kadzidłowca to król olejków? Jak stosować olejki by zapobiegać infekcjom? Jakie olejki zastosować kiedy musimy zmierzyć się z infekcjom? Jak pachnie naturalny olejek cytrynowy i dlaczego powinien zagościć w naszej domowej apteczce?
Na te i wiele innych pytań odpowiem na pełnym cudownych zapachów warsztacie.” 
~ Pozdrawiam Was, Ania Olszewska
Tags: No tags

Comments are closed.