Majówka w Dworku pod Lipą

Zapraszamy Cię na dobrą zabawę podczas wyjazdu z jogą. Fantastyczni ludzie, super atmosfera i pyszne jedzenie oraz dużo przestrzeni i zieleni.

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara. Prowadzimy zajęcia w oparciu o metedologię opracowaną we współpracy z najlepszymi szkołami jogi na świecie. Działania nasze służą, wzmacnieniu i rozciągnięciu ciała. Mają również działanie regenerujące, poprawiające koncentrację, relaksujące.

W tej metodzie jogi wykorzysyujemy pomoce by bezpiecznie i zdrowo wykonywać pozycje. Korzystamy dla Twojego zdrowia z koców, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł oraz wałków. Umożliwiają one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje pomagaja w różnych dolegliwościach, prowadząc ćwiczącego ku pełnemu zdrowiu.

Dla osób już praktykujących, wprowadzamy bardziej zaawansowane i dynamiczne sekwencje asan.

Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

Więcej informacji: https://szkolajogi.com.pl/events/majowka-w-dworku-pod-lipa/

Tags: No tags

Comments are closed.