27.-28. stycznia – Dobre skręty – Warsztat jogi w Szczecinie

Drodzy Klienci, z wielką radością zapraszamy Was na weekendowy warsztat jogi DOBRE SKRĘTY, który odbędzie się już niebawem w Szczecinie!

Skręty to niepozorna grupa asan, która ma w sobie olbrzymią moc i potencjał. Bardzo głęboko dotyka kręgosłupa i mięśni z nim powiązanych. Pozycje skrętne stymulują narządy wewnętrzne, gruczoły dokrewne i układ nerwowy. Poprzez wpływ na układ trawienny regulują metabolizm i wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn. I co chyba najważniejsze, pracując w centralnej osi ciała, czyli wzdłuż kręgosłupa, poprawiają przepływ energii życiowej.

Warsztat przeznaczony dla osób z minimum roczną regularną praktyką.

Program warsztatu:

sobota, 27 stycznia:
godz. 13:00-15:30 – sesja asan I
godz. 15:30-17:00 – przerwa na lekki posiłek
godz. 17:00-19:30 – sesja asan II
godz. 19:30-20:00 – rozmowa, refleksje, pytania

niedziela, 28 stycznia:
godz. 9:00-10:00 – pranajama, medytacja
godz. 10:00-10:30 – przerwa na herbatę
godz. 10:30-13:00 – sesja asan III

Romek Grzeszykowski – założyciel Szkoły Jogi “Sadhana”, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Senior Intermediate I. Jogę praktykuje od 1994 roku. Ma za sobą ponad 15 000 godzin praktyki własnej oraz ok. 15 000 godzin poprowadzonych zajęć. Z ramienia SJIP od 10 lat szkoli nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest asesorem podczas egzaminów organizowanych przez SJIP. Uczestniczy w pracach zajmujących się procesami szkolenia oraz ewaluacji zarówno w Polsce jaki i w RMIYI w Punie. Cały czas szkoli się czerpiąc zarówno z jogi jak i z psychologii, coachingu, psychoterapii i superwizji.
“Joga pomaga urzeczywistniać mi to, co jest przedmiotem mojej wiary, ciągle staje się sposobem na życie – a życie codzienne staje się jogą.”

Jurek Jagucki o Romku Grzeszykowskim:
“Spotkaliśmy się dzięki jodze i w jodze 20 lat temu w różnych rolach, relacjach i miejscach i choć jestem nieco starszy, to może właśnie dlatego mogliśmy “wymieniać” się doświadczeniem dojrzałości i świeżości, dla nas obu będących wartością. A spotykaliśmy się w różnych miejscach – na warsztatach z Senior-nauczycielami, egzaminach nauczycielskich, w pracy na rzecz Stowarzyszenia Jogi. Ceniłem u Romka otwartość, rosnącą dojrzałość i dynamizm w działaniu na macie i poza nią. Pełen szacun dla Romka i cieszę się na kolejne spotkanie – nasza przyjaźń trwa! Zapraszam Was na to wyjątkowe spotkanie!!!”

MIEJSCE:

Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego w Szczecinie – www.joga.szczecin.pl

CENA:

260zł

Istnieje możliwość noclegu w szkole jogi  w cenie 25zł za osobę za noc.

Informacje i zapisy:

tel. 91 430 78 62 / e-mail: szkola@yoga.szczecin.pl