Praktyka własna – jak to ugryźć? Warsztat z Kasią Podgórni!

PRAKTYKA WŁASNA – JAK TO UGRYŹĆ?
******
          W rozwoju jogicznym nadchodzi moment, w którym  grupowe działania na macie pod okiem nauczyciela przestają wystarczać i dojrzewamy do wprowadzenia samodzielnej praktyki jogi do codziennej rutyny. Często jednak entuzjastyczne postanowienie “Będę ćwiczyć rano przed pracą!” kończą się zniechęceniem. Pies z głową w dół… i co dalej? Na zajęciach asany układają się w logiczne ciągi, ale w samodzielnych próbach utykamy w ślepych zaułkach, sekwencja się nie klei i nie potrafimy dostosować jej do swoich potrzeb.
*****
          Wszystkim, którym nieobce podobne rozterki, przyjdziemy z pomocą podczas dwudniowego warsztatu praktyki własnej. Dwie prowadzone sesje asan otworzą ciało i pobudzą uważność. Będą też pretekstem do teoretycznych rozważań i praktycznych ćwiczeń. Dowiecie się miedzy innymi:
******
  • Co dalej po tym psie?
  • Jak zbudować swoją domową sekwencję?
  • Jak odpowiadać w niej na swoje potrzeby?
  • Jakie asany praktykować rano a jakie wieczorem?

*********

Zajęcia poprowadzi Kasia Podgórni – dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Junior Intermediate II.
Warsztat przeznaczony jest dla osób praktykujących jogę Iyengara od co najmniej 4 miesięcy.
**********
PLAN WARSZTATU:
************
Sobota 6.04
15:00 – 17:00 – Sesja asan
17:15 – 18:15 – Podstawy budowania sekwencji (teoria i praktyka)
**********
Niedziela 7.04
10-12 – Sesja asan
12:15 – 13:15 – Podstawy budowania sekwencji (teoria i praktyka)
13:15 – 13:30 – Pytania i odpowiedzi
* Zapisy: sadhana.szkolajogi@gmail.com
* Cena: 150 zł (zaliczka 50 zł płatna przy zapisie)
* Miejsce: Sadhana Szkoła Jogi, ul. Długa 17A, KrakówPłatności można dokonać w siedzibie Szkoły Jogi Sadhana lub przelewem na numer konta: 55 1140 2004 0000 3102 6402 1199.

DO ZOBACZENIA NA MACIE!