15. – 21. lipca – Warsztat aktywnej regeneracji – prowadzi Agnieszka Wolak

Wakacje z jogą?! Już po raz kolejny serdecznie zapraszamy Was do przepięknej Nieprześni. Warsztat poprowadzi Agnieszka Wolak!
wakacje z joga

Wraz z szkołą jogi Sadhana serdecznie zapraszam do magicznej Nieprześni, gdzie podczas aktywnej i świadomej praktyki jogi dogłębnie zregenerujemy nasze ciała
i umysły. Między zajęciami poddamy się letniej sielance wśród przepięknej przyrody. Będziemy wdychać zapach łąki, wsłuchiwać się w okalającą ciszę, toczyć ciekawe rozmowy… o nasze wyżywienie zadbają gospodarze serwując nam przepyszne, a jednocześnie zdrowe i nietuczące posiłki.

 

 

Warsztat poprowadzi Agnieszka Wolak – dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II. Z wakacje z jogawykształcenia specjalista ds. stosunków międzynarodowych. Tancerka klasy mistrzowskiej tańca towarzyskiego.  Regularną praktykę jogi metodą Iyengara rozpoczęła w 2010 roku, a trzy lata później poprowadziła swoje pierwsze zajęcie jogi w szkole Sadhana. Dziś praktyka i nauczanie jogi stały się jej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje umiejętności  przygotowując się do egzaminu na kolejny stopień nauczycielski pod okiem Romka Grzeszykowskiego. Asystuje na grupach terapeutycznych.

 

Stając na macie, poprzez precyzyjną pracę z ciałem i oddechem doświadczam radości istnienia w teraźniejszości niezmąconej przeszłością ani przyszłością. Moje ciało zdrowieje, umysł wycisza, a serce otwiera na  świat. Staję się szczęśliwszym i lepszym człowiekiem. Joga to wielki dar, który codziennie otrzymuję i chciałabym również z Wami nim się dzielić.

 

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób praktykujących, jak i dla tych, którzy chcą zapoznać się z dobrodziejstwem praktyki.

 

TERMIN:

15.-21. lipca

PROGRAM:

NIEDZIELA – 15.07
16:00 zakwaterowanie
17:30-19:00 joga – wspólna praktyka
19:00 kolacja
20:00 spotkanie organizacyjne

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK – 16.-20.07
8:00-10:00 – joga dla osób praktykujących
10:15-11:45 – joga dla osób początkujących
12:00 – obiad
15:45-17:15 – joga dla osób początkujących oraz ćwiczenia oddechowe
17-15-18:45 – joga dla osób praktykujących oraz ćwiczenia oddechowe 

19:00 – kolacja

SOBOTA -21.07
8:30-10:30 wspólna grupa jogi
11:30 – obiad i wykwaterowanie

MIEJSCE:

Nieprześnia 1  – https://www.nieprzesnia1.com/

nieprzesnia

 

MIEJSCE, KTÓRE POKOCHASZ 

Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Do dyspozycji gości oddajemy 45 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami, przestronną restaurację typu slow food, zabytkową kamienną piwnicę, salę do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą oraz salę konferencyjną.
To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i efektywnego wypoczynku w celu regeneracji sił witalnych.

MALOWNICZA OKOLICA 

Wyjątkowy urok Pogórza Karpackiego, piękna rzeźba terenu, bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej i przede wszystkim zaciszna atmosfera tworzą z Nieprześni 1 uniwersalny kompleks o wielkim potencjale.

CENA:

ZA OSOBĘ

pokój 2-3 osobowy- 1350 zł

ZA DZIECKO – do 12 lat

820 zł

ZA OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ – niećwiczącą

1000 zł

W CENIE:

– noclegi
– pyszne, wegetariańskie posiłki
– zajęcia jogi dla początkujących i praktykujących
– pobyt dzieci do 4 roku życia – bezpłatnie – kiedy dziecko śpi z rodzicami

 

ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI:

sadhana.szkolajogi@gmail.com / 600 016 926

ZALICZKA, PŁATNA W CIĄGU 5 DNI OD MOMENTU ZAPISU:

– przed wpłatą zaliczki prosimy o zapis drogą mailową lub telefoniczną
– prosimy o nie przelewanie całości kwoty – reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce
– ilość miejsc ograniczona!

W celu zapisania się na warsztat prosimy o e-mail z imieniem i nazwiskiem i numerem telefonu uczestnika oraz o wpłatę zaliczki w wys. 540 zł na konto:

Stanisław Broszkiewicz
58 8591 0007 2070 0102 4211 0021

z dopiskiem / POBYT W NIEPRZEŚNI, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, 15. – 21.07 /

Zaliczka nie podlega zwrotowi, prosimy o przemyślane decyzje.

UCZESTNIKÓW PROSIMY O ZABRANIE SWOICH MAT I PASKÓW / lub / O POINFORMOWANIU NAS O POTRZEBIE ZABRANIA ICH PRZEZ NAS 🙂

nieprześnia

Zapraszamy!

Tags: No tags

Comments are closed.