Voucher na zajęcia Jogi Online!

Nie masz pomysłu na prezent?

Mikołajki i Święta tuż tuż… to idealny czas, by podzielić się swoją pasją z bliską osobą ? Jeśli chcesz wprowadzić kogoś w jogiczny świat, idealnym rozwiązaniem będzie voucher na Kurs dla początkujących Online. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować praktykowała już jogę metodą Iyengara sprezentuj jej wybrany karnet!

Specjalnie na taką okazję przygotowaliśmy świąteczne vouchery, które można nabyć bez wychodzenia z domu. ??

Zasady korzystania z Voucheru na Jogę Online

1.   Voucher można wykorzystać do 28.02.2021 r.
2.   Od momentu uruchomienia (zapisania się na pierwsze zajęcia) Voucher Wirtualna Sadhana ważny jest na czas ważności karnetu tj. 14 dni albo 30 dni.
3.   Voucher można kupić na dowolną ilość karnetów w cenie:
90 zł – karnet miesięczny na zajęcia online
50 zł – karnet 2 tygodniowy na zajęcia online
90 zł – „Kurs dla początkujących online”
4.   Aby kupić Voucher należy zrobić przelew i przesłać potwierdzenie wpłaty wraz z imieniem i nazwiskiem osoby dla której jest Voucher na meila: sadhana.szkolajogi@gmail.com
5.   Otrzymasz od nas imienny Voucher w formie pdf.
6.   Voucher jest imienny nie podlega sprzedaży i udostępniania innym osobom.
7.   Voucher nie podlega zwrotowi ani zamianie na gotówkę.
8.   Za niewykorzystane Vouchery Sadhana Szkoła Jogi nie zwraca pieniędzy.