System rezerwacji i remont :-)

Szanowni Klienci!
 
Z przyczyn niezależnych od nas, nie udało nam się z powodzeniem wdrożyć systemu rezerwacji. W związku z powyższym, wszystko pozostaje bez zmian. Nadal możecie przychodzić na zajęcia spontanicznie, bez wcześniejszej rezerwacji. Dziękujemy Wam bardzo za zaangażowanie i przepraszamy za utrudnienia z tym związane.
 
Od soboty – 03.03 w naszej szkole planujemy remont. Chcemy powiększyć szatnię damską i przenieść męską. Sobotnie zajęcia odbywać się będą na IV piętrze w szkole tańca. W niedzielę – 04.03 zajęcia odbywać się będą zgodnie z grafikiem w siedzibie naszej szkoły. Prace remontowe potrwać mogą jeszcze do początku przyszłego tygodnia. Za wszelkie niedogodności związane z remontem przepraszamy.
 
Dziękujemy za Waszą obecność i wyrozumiałość.
Tags: No tags

Comments are closed.