Sadhana dla Ukrainy

Podążając za myślą, że najskuteczniej pomagamy wtedy, kiedy dajemy z siebie to, co potrafimy robić najlepiej, wpadliśmy na pewien pomysł ?

27 marca (niedziela) w godzinach od 14:30 do 17:00 (II LO, ul. Sobieskiego 9) zapraszamy na warsztaty jogi z Romkiem Grzeszykowskim, w trakcie których wspólnie poszukamy równowagi w umyśle i w ciele w tych niełatwych czasach ?

Biletem wstępu na warsztaty będzie potwierdzenie wpłaty pieniędzy (składka wedle uznania) w ramach zbiórki na rzecz osób uchodźczych z Ukrainy, organizowanej przez Stowarzyszenie Laboratorium Działań dla Pokoju ? https://zrzutka.pl/crjd3d ?? ??

Oczywiście, jeśli chcecie za swój udział zapłacić gotówką, będzie to możliwe w Szkole w dniu warsztatów. Cała zebrana kwota zostanie wpłacona na konto Stowarzyszenia ??

Na warsztaty obowiązują zapisy oraz limit miejsc. Prosimy, by osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu jak najszybciej (najlepiej do 20 marca) zgłosiły się do nas mejlowo ? sadhana.szkolajogi@gmail.co? W tytule mejla wpiszcie: „Sadhana dla Ukrainy – warsztaty”

Szkoła zapewnia potrzebny sprzęt do ćwiczeń oraz miejsca, w których można się przebrać.

? Trzymiesięczne darmowe karnety

Jako szkoła chcielibyśmy pomóc i w dłuższej perspektywie wesprzeć uchodźczynie i uchodźców z Ukrainy ?

Zapraszamy na trzymiesięczną wspólną (i bezpłatną) praktykę ?

Podajcie dalej tę informację – być może dołączy do nas ktoś, komu joga przyniesie choć chwilę ukojenia, komu pomoże wziąć choć jeden spokojny i głęboki wdech ?‍♀️☀️

Prosimy, by osoby zainteresowane takim karnetem (lub – w ich imieniu – osoby, które je goszczą) zgłosiły się do nas mejlowo, będzie nam łatwiej to zorganizować ? sadhana.szkolajogi@gmail.com ? W tytule mejla wpiszcie: „Sadhana dla Ukrainy – karnet”

Do zobaczenia na matach ?

Tags: No tags

Comments are closed.