Nowy system

Drodzy klienci,

Od poniedziałku wdrażamy nowy system obsługi recepcji i szkoły.

Tych wszystkich, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, zachęcamy do zrobienia tego, by nie stać w kolejce do zapisania się do szkoły.

Mamy nadzieję, że większość spraw została przygotowana, ale jak to mówią: ” you never now”.

Proosimy zatem o wyrozumiałość dla nas i systemu.

Kilka informacji:

Osoby posiadające karnety, mogą ale nie muszą, rezerwować sobie miejsca na zajęciach.

Zajęcia można rezerwować też na dłuższe okresy czasu, ale to zależy od posiadanego karnetu. Czyli Karnet 8. wejść pozwala, na 8. rezerwacji 🙂

Osoby, które są posiadaczami kart, Multispot – Plus, Ok Systems, Sodexo, by móc rezerwować miejsce, na zajęciach muszą wpłacić kaucję w wysokości 105 zł. Jest to trzykrotność pojedynczego wejścia.

Opłaty można wnosić przez konto lub bezpośrednio na recepcji.

W sytuacji kiedy, ktoś nie pojawi się na zarezerwowanych zajęciach lub odwoła swoją obecność za późno, z jego kaucji pobierana będzie kwota pojedynczego wejścia – czyli 35 zł.

Rezerwację można odwołać do 4. h przed zajęciami. Chodzi o to by osoby, które chciałby w zajęciach uczestniczyć, miały czas na zorganizowanie sobie dnia.

Pozdrawiam ciepło

Romek z zespołem