Nowe zajęcia – joga dynamiczna

SADHANOWICZE!

Bardzo mocno zapraszamy wszystkich miłośników Surya Namaskar – Powitań Słońca, na nowe zajęcia w naszej Szkole – jogę dynamiczną.

• Zajęcia polecane dla osób pełnych mocy jogicznych nawet pod koniec tygodnia i wieczorowa porą.
  • W każdy piątek o godz 17:00.
  • Dla osób zdrowych, praktykujących jogę, dorosłych i młodzieży.

Powitania Słońca to piękna starożytna technika wyrażania szacunku i wdzięczności Słońcu, które daje życie naszej planecie. Podczas zajęć będziecie zatem wdzięcznie łączyć dynamikę powitań Słońca i Iyengarowskie precyzyjne wykonywanie asan.
Na każdej lekcji przyjrzycie się bliżej wybranej asanie, próbując opanować jej wykonanie, i włączyć ją w sekwencję.

Praktyka dynamiczna wzmacnia mięśnie całego ciała, poprawia elastyczność kręgosłupa i kończyn, doskonali postawę, bardzo rozwija koncentrację i bycie w “tu i teraz”.
A kiedy staje się bezwysiłkowa i swobodna – Chitta Vritti Nirodha – zatrzymuje poruszenia umysłu… 🙂

Brzmi zachęcająco?!

Zajęcia poprowadzi nauczyciel jogi metodą Iyengara in progress – Kasia Piwowarczyk!

W imieniu Kasi serdecznie zapraszamy, do zobaczenia na macie!