Prawdopodobnie wszyscy w większym lub mniejszym stopniu przeżywamy to, co dzieje się aktualnie za naszą wschodnią granicą ![]()
![]()
Bądźmy blisko (ze sobą i z drugim człowiekiem), bądźmy obecni i pozwólmy (sobie i innym) przeżywać emocje, które tu i teraz do nas przychodzą ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zachęcamy do finansowego wspierania zbiórek prowadzonych przez sprawdzone organizacje pomocowe, m.in. takich jak ta ![]()
![]()
![]()
![]()
Zachęcamy również do udziału w zbiórkach ubrań, żywności i środków higienicznych, m.in. takich jak ta organizowana przez Kraków PL ![]()
![]()
![]()
![]()
A jeśli chcecie, w komentarzach pod tym postem podzielcie się sprawdzonymi już przez Was rozwiązaniami ![]()
![]()
Oṃ shanti shanti shanti ![]()
![]()
