Kurs jogi dla początkujących – Online

To cykl ośmiu godzinnych lekcji przygotowanych z myślą o osobach, które nigdy wcześniej nie miały styczności z jogą B.K.S. Iyengara. Kurs został podzielony na cztery tygodniowe cykle. W pierwszym tygodniu nacisk położymy głównie na asany stojące, w drugim na siady, skłony i skręty, w trzecim na wygięcia, w czwartym na warianty sarvangasany. Sugerujemy, żebyś przerabiał(a) 2 lekcje tygodniowo.

 W jaki sposób udostępniane są zajęcia?
Uzyskujesz czterotygodniowy dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku @Kurs dla początkujących. Udostępniamy dla Ciebie filmy z praktyką nagrane z wyprzedzeniem przez Romka Grzeszykowskiego i Marka Gołąba. 

Co potrzebuje do praktyki? 
Będą potrzebne mata (ewentualnie kawałek podłogi), koc, krzesło z oparciem, pasek (np. pasek od szlafroka lub długi szal), dostęp do ściany.

Jak się zapisać i jaka jest cena kursu?
Kiedy: do kursu możesz dołączyć codziennie.
Inwestycja: 90 zł
Numer konta do wpłat: 32 1140 2004 0000 3402 3450 0680
W tytuł przelewu wpisz: „Kurs dla początkujących Online”
Zapisy: sadhana.szkolajogi@gmail.com
W tytuł mejla wpisz: „Kurs dla początkujących Online”, w treści mejla proszę o wysłanie potwierdzenia wpłaty na konto i nazwę profilu na Facebooku. 

O prowadzących:

Roman Grzeszykowski – założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Senior Intermediate I. Jogę praktykuje od 1994 roku – ma za sobą ponad 15 000 matogodzin praktyki własnej oraz ok. 15 000 godzin poprowadzonych zajęć. Cały czas szkoli się, czerpiąc zarówno z jogi, jak i z psychologii, coachingu, psychoterapii i superwizji.

„Ponad dwie dekady temu postanowiłem poszukać w swoim życiu czegoś, co uczyni mnie szczęśliwym. Joga pozwoliła mi uciszyć tupot rozbieganych myśli, a z czasem odkryć spokój – gdzieś pod nawałnicami umysłu. Dała radość z bycia, nauczyła pokory. To, czym chciałbym się z Wami podzielić, to radość, którą daje mi joga, a także spokój płynący z praktyki i wgląd w prawdziwego siebie”.

Marek Gołąb – z wykształcenia inżynier ochrony środowiska, w rzeczywistości zajmował się różnymi rzeczami. Swoją przygodę z jogą rozpoczął w 2006 roku pod okiem Agnieszki Grin, kontynuował u Konrada Kocota, a od 2009 roku praktykuje w Sadhanie. Dodatkową wiedzę zdobywał na warsztatach z m.in. Lois Steinberg, Corine Biria i Deanem Lernerem.

„Joga jest dla mnie świetnym sposobem na życie, ponieważ umożliwia mi ciągłą pracę nad sobą i dokonywanie zmian”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej praktyki z nami! 

Tags: No tags

Comments are closed.