Joga na żywo w Sadhanie

[cmsms_row][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text]

Drodzy Klienci!

Nowy grafik #NowyGrafik

Prezentujemy nowy grafik Wirtualnej Sadhany, który będzie obowiązywał od najbliższego poniedziałku, czyli od 30 marca.

Zdecydowaliśmy, że wracamy z #JogąNaŻywo do relacji za pośrednictwem Facebooka. Stworzyliśmy w tym celu dedykowaną grupę. Szczegóły – grafik i rodzaje dostępu do lekcji online – znajdziecie poniżej.

Bardzo Wam dziękujemy za każdą informację zwrotną, sugestię, uważność i obecność!

Na ukojenie zszarganych nerwów w najbliższą niedzielę (czyli jutro) o 19 zapraszamy na naszą stronę na Facebooku na lekcję relaksacyjno-regeneracyjną z elementami ćwiczeń oddechowych. Poprowadzi ją Romek, który prosi, byście mieli pod ręką 4 książki lub 2 kostki i 2 koce.

#Prezent

Do zobaczenia na macie! ?‍?‍

Grafik

18:00 grupa początkująca (Roman Grzeszykowski)

19:30 grupa średnio zaawansowana (Roman Grzeszykowski)

10:00 grupa średnio zaawansowana (Agnieszka Wolak)

18:00 grupa początkująca (Marek Gołąb)

11:30 grupa zaawansowana – joga z Romkiem #JZR (Roman Grzeszykowski)

18:00 grupa początkująca (Agnieszka Wolak)

18:00 grupa początkująca (Marek Gołąb)

19:30 grupa średnio zaawansowana (Marek Gołąb)

10:00 grupa średnio zaawansowana (Agnieszka Wolak)

18:00 grupa początkująca (Marek Gołąb)

10:00 grupa początkująca (Agnieszka Wolak)

18:00 grupa średnio zaawansowana (Agnieszka Wolak)

Wirtualna Sadhana

joga na żywo
grafik

Cennik – joga na żywo

dostęp na tydzień (12 lekcji) – 100 zł

dostęp na 2 tygodnie (24 lekcji) – 150 zł

dostęp na 3 tygodnie (36 lekcji) – 200 zł

dostęp na 4 tygodnie (48 lekcji) – 250 zł

joga z Romkiem #JZR (4 lekcje) – 100 zł

zapisy – sadhana.szkolajogi@gmail.com

numer konta – 32 1140 2004 0000 3402 3450 0680

? Tygodnie liczymy od poniedziałku do niedzieli.

? Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia, wyślij do nas mejla z potwierdzeniem przelewu za dostęp na wybraną przez Ciebie liczbę tygodni. W tytuł mejla oraz w tytuł przelewu wpisz koniecznie liczbę tygodni i datę poniedziałku, od którego chcesz zacząć (np. dostęp na 2 tygodnie od 30 marca, dostęp na tydzień od 6 kwietnia).

Dla ułatwienia wypisujemy daty najbliższego i kolejnych poniedziałków: 30 marca, a potem 6, 13, 20 i 27 kwietnia.

? Jeśli wszystkie formalności już za Tobą, wyślij na Facebooku prośbę o dołączenie do grupy Wirtualna Sadhana. Jeśli Twoja nazwa użytkownika różni się od Twojego imienia i nazwiska, daj nam o tym znać w mejlu ze zgłoszeniem.

? Na Waszą prośbę uruchomiliśmy osobny pakiet dla wszystkich skrajnie zaawansowanych, czyli tych, którzy praktykują tylko jogę z Romkiem #JZR (w środy o 11:30)!

Oczywiście wykupując każdy inny rodzaj dostępu, możesz wziąć udział w tej lekcji.

? Karnety zakupione na stacjonarne zajęcia będą ważne również na zajęcia online.

Wirtualna Sadhana

Pozdrawiamy najserdeczniej!