Grupa zaawansowana – wtorek 11:30

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć więcej i udoskonalić swoją praktykę na zajęcia grupy zaawansowanej z Kasią, we wtorki o 11.30! 

Podczas dwugodzinnych sesji będziecie mieli szansę nie tylko doświadczyć asan bardziej zaawansowanych, na które często brak miejsca na zwykłych zajęciach, lecz również pogłębić praktykę pozycji podstawowych, znanych z grup początkujących. 

Nad siłą, stabilnością, otwarciem i rozluźnieniem pracować będziecie pod czujnym okiem Kasi Podgórni, certyfikowanej nauczycielki w stopniu Intermediate Junior II, która z ciepłem i entuzjazmem potrafi przekazać swoją pasję do jogi. 

Zajęcia kierowane są do osób z minimum sześciomiesięczną praktyką jogi Iyengara. W razie wątpliwości, czy grupa jest odpowiednia dla Was, zachęcamy do kontaktu!

Tymczasem zapraszamy na zajęcia! 

fot. Maciek Bujak

Tags: No tags

Comments are closed.