Ajurweda i umysł – dr Partap Chauhan w Sadhanie :-)

Kochani, już niebawem – 15 listopada o godz. 18:00 – w naszej szkole gościć będzie dr Partap Chauhan – jeden z najbardziej znanych w Indiach lekarzy ajurwedy, łączący z powodzeniem akademickie wykształcenie z tradycyjną ajurwedą.

Ajurweda to najstarszy holistyczny system medyczny. Jest kompleksowym i bogatym źródłem mądrości aktualnym do dziś, powrotem do naturalnych metod leczenia. Ajurweda mówi o tym, jak dostępnymi dla każdego sposobami osiągnąć doskonałe zdrowie i wewnętrzny spokój poprzez wyciszenie umysłu, bycie w kontakcie z własną duszą, oczyszczanie i prawidłowe odżywianie.
Dr Partap Chauhan jest założycielem Instytutu Jiva Ayurveda w Indiach, autorem, wykładowcą, osobowością telewizyjną. Wielokrotnie nagradzany za swoją działalność w Indiach i na świecie (nagroda ONZ w 2003 roku za program medyczny TeleDoc). Prowadzi konsultacje, warsztaty i wykłady w ponad 50 krajach. W Polsce znany jest z porad w rubryce o zdrowiu miesięcznika Zwierciadło.
Wykłady są otwarte dla wszystkich chętnych. Udział w nich jest BEZPŁATNY.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/668432419939519/

Tags: No tags

Comments are closed.