?WIRTUALNA SADHANA POWRACA! ?

[cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text animation_delay=”0″]
W kaz虈dy wtorek i pia台tek o 19:30 zapraszam Was na grupe台 na Facebooku @Wirtualna Sadhana, na nowe zaje台cia on-line! ??鈥嶁檧锔??鈥嶁檪锔??鈥嶁檪锔
Be台dziemy da台z虈yc虂 do stania na re台kach jak niz虈ej ? Opro虂cz tego proponuje台, kro虂tkie informacyjne filmiki na g艂o虂wnej stronie szko艂y
https://www.facebook.com/szkolajogi/
? Zapisy: sadhana.szkolajogi@gmail.com
Cena 50 z艂 4 tygodnie聽
[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row]
Tags: No tags

Comments are closed.