fbpx

HomeKurs dla początkujących Online

Kurs

Dla początkujących online

O Kursie:

Jeśli czujesz, że chciał(a)byś zacząć praktykować jogę, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać, zapraszamy na Kurs dla początkujących Online do grupy na Facebooku.

To krótkie wprowadzenie do praktyki – cykl 10 godzinnych lekcji przygotowanych z myślą o osobach, które nigdy wcześniej nie miały styczności z jogą B.K.S. Iyengara.

Kurs został podzielony na cztery tygodniowe cykle. W pierwszym tygodniu nacisk położymy głównie na asany stojące, w drugim na siady, skłony i skręty, w trzecim na wygięcia, w czwartym na warianty sarvangasany. Pokażemy Wam najważniejsze i podstawowe asany, których znajomość jest podstawą dalszej praktyki. Sugerujemy, żebyś przerabiał(a) 2/3 lekcje tygodniowo.

W jaki sposób udostępniane są zajęcia?
Uzyskujesz czterotygodniowy dostęp do grupy. Zajęcia z praktyką nagrane są z wyprzedzeniem przez Romka Grzeszykowskiego i Marka Gołąba.

Co potrzebuje do praktyki? 
Będą potrzebne mata (ewentualnie kawałek podłogi), koc, krzesło z oparciem, pasek (np. pasek od szlafroka lub długi szal), dostęp do ściany.

Czas trwania: cztery tygodnie od zapisu
Prowadzący: Marek Gołąb, Roman Grzeszykowski
Miejsce: Grupa na Facebooku Kurs dla Początkujących 
Terminy zajęć: do kursu możesz dołączyć codziennie
 
Zapisów dokonujemy mailowo – więcej informacji poniżej.
mail: sadhana.szkolajogi@gmail.com

Rezerwacja miejsc

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie, dołącz do grupy Kurs dla początkujących

Prześlij potwierdzenie przelewu na maila: sadhana.szkolajogi@gmail.com w temat wiadomości wpisz: „Kurs jogi dla początkujących Online”, a w treści nazwę profilu na Facebooku 🙂

O prowadzących:

Roman Grzeszykowski – założyciel szkoły jogi Sadhana, magister pedagogiki, dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Senior Intermediate I. Jogę praktykuje od 1994 roku – ma za sobą ponad 15 000 matogodzin praktyki własnej oraz ok. 15 000 godzin poprowadzonych zajęć. Cały czas szkoli się, czerpiąc zarówno z jogi, jak i z psychologii, coachingu, psychoterapii i superwizji.

„Ponad dwie dekady temu postanowiłem poszukać w swoim życiu czegoś, co uczyni mnie szczęśliwym. Joga pozwoliła mi uciszyć tupot rozbieganych myśli, a z czasem odkryć spokój – gdzieś pod nawałnicami umysłu. Dała radość z bycia, nauczyła pokory. To, czym chciałbym się z Wami podzielić, to radość, którą daje mi joga, a także spokój płynący z praktyki i wgląd w prawdziwego siebie”.

Marek Gołąb – z wykształcenia inżynier ochrony środowiska, w rzeczywistości zajmował się różnymi rzeczami. Swoją przygodę z jogą rozpoczął w 2006 roku pod okiem Agnieszki Grin, kontynuował u Konrada Kocota, a od 2009 roku praktykuje w Sadhanie. Dodatkową wiedzę zdobywał na warsztatach z m.in. Lois Steinberg, Corine Biria i Deanem Lernerem.

„Joga jest dla mnie świetnym sposobem na życie, ponieważ umożliwia mi ciągłą pracę nad sobą i dokonywanie zmian”.

Program kursu

Shopping Basket
X