19. – 25. sierpnia – Joga a świadomość ciała – prowadzi Marek Gołąb

19. – 25. sierpnia – Joga a świadomość ciała – prowadzi Marek Gołąb

Wakacje z jogą?! Już po raz kolejny serdecznie zapraszamy Was do przepięknej Nieprześni!  Warsztat poprowadzi Marek Gołąb!
wakacje z jogą

Joga a świadomość ciała nastawiona będzie na płynną praktykę. Łatwiejsze asany będą nas naturalnie wprowadzać w trudniejsze pozycje, a sekwencje będą tworzyły całość. Praktyka jogi w ten sposób jest jak medytacja, tyle, że w ruchu. Umysł i uwaga muszą podążać za zmieniającym się układem ciała, za różnymi jego częściami co sprawia, że nasza głowa odpoczywa od ciągłego myślenia, planowania, analizowania. Przestajemy być tylko „w głowie” pojawia większa świadomość ciała, lepsze połączenie z nim. Większa świadomość sprawia, że łatwiej uczymy się nowych rzeczy, ponieważ ciało szybciej je przyswaja, szybciej zapamiętuje. Tworzymy również przestrzeń w głowie, przestrzeń w ciele na emocje. Przestrzeń na humor i dobrą zabawę też się znajdzie. Zapraszam!

Warsztat poprowadzi Marek Gołąb – dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara. Praktykę jogi rozpoczął w 2006 rokuwakacje z joga pod okiem Agnieszki Grin, kontynuował u Konrada Kocota a od 2009 praktykuje w krakowskiej Sadhanie. Od 2012 roku uczestniczy w szkoleniach nauczycielskich prowadzonych przez Romka Grzeszykowskiego. Dodatkowe umiejętności zdobywała na warsztatach z takimi nauczycielami jak: Lois Steinberg, Corine Biria, Dean Lerner, Eyal Shifroni i Manuso Manos.

 

Współczesne czasy charakteryzują się ogromnym tempem życia, masą spraw do załatwienia, na które zawsze brakuje czasu i pojawia się hasło „deadline”. Wszystko to sprawia, że jesteśmy bardzo „w głowie”, każdy z nas zmaga się z gonitwą myśli. Praktyka jogi pozwala mi zwolnić, nabrać dystansu, spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Zmienia się hierarchia wartości w naszym życiu, zaczynamy kierować uwagę, czas i energię na sprawy rzeczywiście ważne. Joga jest dla mnie świetnym sposobem na życie, ponieważ umożliwia ciągłą pracę nad sobą i dokonywanie zmian.

 

 

TERMIN:

19.-25. sierpnia

PROGRAM:

NIEDZIELA – 19.08
16:00 zakwaterowanie
17:30-19:00 joga – wspólna praktyka
19:00 kolacja
20:00 spotkanie organizacyjne

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK – 20.-24.08
8:00-10:00 – joga dla osób praktykujących
10:15-11:45 – joga dla osób początkujących
12:00 – obiad
15:45-17:15 – joga dla osób początkujących oraz ćwiczenia oddechowe
17-15-18:45 – joga dla osób praktykujących oraz ćwiczenia oddechowe 
19:00 – kolacja

SOBOTA -25.08
8:30-10:30 wspólna grupa jogi
11:30 – obiad i wykwaterowanie

MIEJSCE:

Nieprześnia 1  – https://www.nieprzesnia1.com/

nieprześnia

MIEJSCE, KTÓRE POKOCHASZ 

Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Do dyspozycji gości oddajemy 45 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami, przestronną restaurację typu slow food, zabytkową kamienną piwnicę, salę do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą oraz salę konferencyjną.
To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i efektywnego wypoczynku w celu regeneracji sił witalnych.

MALOWNICZA OKOLICA 

Wyjątkowy urok Pogórza Karpackiego, piękna rzeźba terenu, bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej i przede wszystkim zaciszna atmosfera tworzą z Nieprześni 1 uniwersalny kompleks o wielkim potencjale.

CENA:

ZA OSOBĘ

pokój 2-3 osobowy- 1350 zł

ZA DZIECKO – do 12 lat 

820 zł

ZA OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ – niećwiczącą

1000 zł

 

W CENIE:

– noclegi
– pyszne, wegetariańskie posiłki
– zajęcia jogi dla początkujących i praktykujących
– pobyt dzieci do 4 roku życia – bezpłatnie – kiedy dziecko śpi z rodzicami

 

ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI:

[email protected] / 600 016 926

ZALICZKA, PŁATNA W CIĄGU 5 DNI OD MOMENTU ZAPISU:

– przed wpłatą zaliczki prosimy o zapis drogą mailową lub telefoniczną
– prosimy o nie przelewanie całości kwoty – reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce
– ilość miejsc ograniczona!

W celu zapisania się na warsztat prosimy o e-mail z imieniem i nazwiskiem i numerem telefonu uczestnika oraz o wpłatę zaliczki w wys. 540 zł na konto:

Stanisław Broszkiewicz
58 8591 0007 2070 0102 4211 0021

z dopiskiem / POBYT W NIEPRZEŚNI, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, 19. – 25.08 /

Zaliczka nie podlega zwrotowi, prosimy o przemyślane decyzje.

UCZESTNIKÓW PROSIMY O ZABRANIE SWOICH MAT I PASKÓW / lub / O POINFORMOWANIU NAS O POTRZEBIE ZABRANIA ICH PRZEZ NAS 🙂

nieprześnia

Zapraszamy!