fbpx

maj, 2020

02maj12:0014:00Wzmocnij barki, unieś głowę – warsztaty online12:00 - 14:00 Wirtualna Sadhana Organizator: Szkoła Jogi Sadhana

Szczegółowe informacje

Chyba każdemu zdarza się czasem wziąć za dużo na swoje barki. Ostatnie tygodnie nie napawały optymizmem, a na horyzoncie pojawiło się wiele dodatkowych zmartwień, problemów, niepewności i myśli na temat tego, co przyniesie jutro.
 
Postanowiliśmy więc przyjść z pomocą. Specjalnie dla Was Marek Gołąb poprowadzi warsztaty mające na celu wzmocnienie mięśni obręczy barkowej. Liczymy, że uda się nam pomóc Wam w zrzuceniu z barków odrobiny ciężaru, a co za tym idzie sprawić, że łatwiej będzie się Wam dźwigało codzienność.
 
W trakcie warsztatów pokażemy również, jak przy minimalnym użyciu pomocy najefektywniej wykorzystać konkretne pozycje jogi i obciążenie własnego ciała do wzmocnienia i właściwego ustawienia barków. Miejcie ze sobą kostkę, pasek i koc.
 
Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i praktykujących, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.
 
„Wzmocnij barki, unieś głowę – warsztaty jogi online”
 
Termin: 2.05.2020 (sobota), godz. 12–14:00
Prowadzący: Marek Gołąb
Miejsce: lekcja zostanie przeprowadzona równolegle za pośrednictwem aplikacji Zoom oraz na żywo w dedykowanej wydarzeniu grupie na Facebooku
 
Inwestycja: 60 zł
Zapisy: sadhana.szkolajogi@gmail.com
W tytuł mejla wpisz: „Warsztaty jogi 2 maja”
 
(Uwaga! Nowy) Numer konta do wpłat: MANDALA s.c. 19 1140 2004 0000 3102 7992 1117
 
W tytuł przelewu wpisz: „Warsztaty jogi 2 maja – imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki”
 
O prowadzącym:
 
Marek Gołąb – z wykształcenia inżynier ochrony środowiska, w rzeczywistości zajmował się wieloma różnymi ciekawymi rzeczami. Swoją przygodę z jogą rozpoczął w 2006 roku pod okiem Agnieszki Grin, kontynuował u Konrada Kocota, a od 2009 roku praktykuje w Sadhanie. Dodatkową wiedzę zdobywał na warsztatach z m.in. Lois Steinberg, Corine Biria i Deanem Lernerem.
 
„Joga jest dla mnie świetnym sposobem na życie, ponieważ umożliwia mi ciągłą pracę nad sobą i dokonywanie zmian”.

Termin

(Sobota) 12:00 - 14:00

Miejsce

Wirtualna Sadhana

Organizator

Szkoła Jogi Sadhana606 582 336, sadhana.szkolajogi@gmail.com

Add a Comment

You must be logged in to post a comment

Shopping Basket
X